koszulka napoli Niespodziewana porażka 3:2 z Brighton,

koszulka napoli Niespodziewana porażka 3:2 z Brighton, które według przewidywań grozi spadkiem, postawiła United w niepewnej sytuacji. A Tottenham teraz popchnął ich jeszcze dalej na krawędź, pokonując Czerwone Diabły 3:0 na Old Trafford.

Bramka otwierająca w drugiej połowie Harry’ego Kane’a i dwie bramki Lucasa Moury powaliły United na łopatki, a po trzech meczach spadli na dolną połowę tabeli.

Początek jest najgorszy, jaki Manchester United doświadczył od sezonu 1992/93, 26 lat temu, kiedy klub również przegrał dwa z pierwszych trzech meczów.

W tym sezonie Czerwone Diabły przegrały oba pierwsze mecze w sezonie, odpowiednio z Sheffield United i Evertonem. W trzecim meczu nie było dużo lepiej, po remisie z Ipswich Town.

W tym odcinku United przegrali swój pierwszy koszulka real madryt bellingham mecz u siebie w Premier League w przemianowanej najwyższej lidze angielskiej, po tym jak przegrali z Toffees podobnym wynikiem 0-3. Poniedziałkowa porażka ze Spurs jest już 50. porażką klubu na własnym stadionie w Premier League.